Nodaļu vadītāji

Jānis Voins

Jūrmalas nodaļas vadītājs.

Pieredze

Dažādos dzīves posmos es esmu aktīvi veidojis attiecības – ar līdzcilvēkiem, uzņēmumiem, valsti. Šīs attiecības ir bijušas dažādas un vienmēr pamācošas. Tas ir sekmējis manu personīgo izaugsmi.

Vēl pirms augstskolas absolvēšanas es spēru pirmos soļus uzņēmējdarbībā. Esmu bijis gan lielo uzņēmumu darbinieks, gan uzņēmējs, gan sporta organizāciju vadītājs, kur ikdienas darbā vienmēr esmu bijis saskarsmē ar cilvēkiem. Tas iemāca runāt ar visiem, saprast citu vajadzības un motivāciju, iemāca meklēt kopsaucējus. Jo tikai kopā var darīt lielas lietas – ja ir stipra, saskaņota komanda. Ja ir mērķis, kas vieno!

Motivācijas vēstījums

Ar savu iesaistīšanos politiskajos procesos es vēlos piedāvāt savu redzējumu, lai kopīgi veicinātu Jūrmalas izaugsmi. Dzīves laikā esmu saticis daudz cilvēku, kuri grib darīt! Kādam nepieciešams padoms, kādam atbalsts, kādam vienkārši uzmundrinošs vārds. Tā veidojas komandas – sanākot kopā, plecu pie pleca. Ar domu par izdošanos.

Manas zināšanas ir daudzpusīgas, tomēr turpinu nemitīgi mācīties, lai tās papildinātu jomās, kas svarīgas izvirzīto mērķu sasniegšanā. Es zinu, ka viss ir iespējams – tikai tas nāk ar smagu darbu.

Uzskatu, ka daudzās jomās Jūrmalā ir jāmaina lietu ritējums. Vienmēr esmu bijis pret rutīnu domāšanā un sīksto ”veco pieeju’’. No vēstures ir jāmācās, jāņem noderīgais un jāvirzās uz priekšu.

Citi nodaļu vadītāji

Normunds Līcis

Saulkrastu novada mērs.

Dainis Liepiņš

Jelgavas novada domes deputāts.

Guntis Kalniņš

Bauskas novada domes deputāts.

Juris Krūze

Ādažu novada nodaļas vadītājs.

Rūdolfs Kudļa

Ogres novada nodaļas vadītājs.

Andis Damlics

Ķekavas novada nodaļas vadītājs.

Kārlis Knēziņš

Ropažu novada nodaļas vadītājs.

Gatis Teilis

Madonas novada nodaļas vadītājs.

Evija Keisele

Limbažu novada nodaļas vadītāja.

Agnese Meija

Mārupes novada nodaļas vadītāja.