Reģionālie līderi

Guntis Kalniņš

Vecumnieku novada domes priešsēdētājs, nodaļas vadītājs.

Pieredze

Pirmā politiskā pieredze ir 1991.gada barikādes. Pirms 2009.gada administratīvi teritoriālās reformas, bijis Vecumnieku pagasta padomes deputāts, no vēlētāju apvienības, vadījis  pagasta padomes saimniecisko komiteju.

Veic uzņēmējdarbību SIA Vecumnieki, vadot kooperatīvo sabiedrību “Arāji”, kā arī zemnieku saimniecības Gravas īpašnieks. Nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu, mežizstrādi, un lauksaimniecības tehnikas pakalpojumu sniegšanu.

Pašvaldības vēlēšanās piedalījies no LPP un Reģionu Alianses sarakstiem. Divus sasaukumus ir Vecumnieku novada domes izpilddirektors. Vairākus gadus Latvijas pašvaldību izpilddirektoru asociācijas vadītājs. No 2017.gada Vecumnieku novada Domes priekšsēdētājs, ticis ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienības saraksta.

Motivācijas vēstījums

Uzskatu, ka mana pieredze uzņēmējdarbībā un nu jau arī pašvaldību veicamo pienākumu, uzdevumu un tiesību jomā var būt noderīga pamatotu un izpildāmu lēmumu pieņemšanā novada iedzīvotāju interesēs. Jebkurš novads, pilsēta, pagasts, apdzīvota vieta, iedzīvotājs ir vērtība mūsu mazajā Latvijā. Tā ir vērtība par kuru jādomā pieņemot jebkuru lēmumu. Latvijas teritorijai ir jāattīstās vienmērīgi, un tas pats attiecināms uz novada teritoriju. Problēmas var risināt ar dialogu un viedokļu apmaiņu. Lēmumus nosaka vairākums vai kompromiss. Ja tiek izteikta kritika par paveikto, ir jāseko finansiāli pamatotam, konstruktīvam priekšlikumam. Vienlīdz spēju kā vadīt komandu, tā arī izpildīt darbu citu vadībā.

Citi reģionu līderi

Dagnis Straubergs

Alojas, Limbažu,
Salacgrīvas nodaļas vadītājs.

Kārlis Knēziņš

Garkalnes, Ropažu, Stopiņu, Vangažu nodaļas vadītājs.

Rūdolfs Kudļa

Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma nodaļas vadītājs.

Andis Damlics

Ķekavas nodaļas vadītājs, nodaļas valdes priekšsēdētājs.

Juris Krūze

Ādažu un Carnikavas nodaļas vadītājs.

Dainis Liepiņš

Jelgavas reģiona nodaļas vadītājs.

Normunds Līcis

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs, nodaļas vadītājs

Jānis Voins

Jūrmalas nodaļas vadītājs

Gatis Teilis

Madonas novada domes deputāts, nodaļas vadītājs.