Reģionālie līderi

Jānis Voins

Jūrmalas nodaļas vadītājs.

Pieredze

Dažādos dzīves posmos es esmu aktīvi veidojis attiecības – ar līdzcilvēkiem, uzņēmumiem, valsti. Šīs attiecības ir bijušas dažādas un vienmēr pamācošas. Tas ir sekmējis manu personīgo izaugsmi.

Vēl pirms augstskolas absolvēšanas es spēru pirmos soļus uzņēmējdarbībā. Esmu bijis gan lielo uzņēmumu darbinieks, gan uzņēmējs, gan sporta organizāciju vadītājs, kur ikdienas darbā vienmēr esmu bijis saskarsmē ar cilvēkiem. Tas iemāca runāt ar visiem, saprast citu vajadzības un motivāciju, iemāca meklēt kopsaucējus. Jo tikai kopā var darīt lielas lietas – ja ir stipra, saskaņota komanda. Ja ir mērķis, kas vieno!

Motivācijas vēstījums

Ar savu iesaistīšanos politiskajos procesos es vēlos piedāvāt savu redzējumu, lai kopīgi veicinātu Jūrmalas izaugsmi. Dzīves laikā esmu saticis daudz cilvēku, kuri grib darīt! Kādam nepieciešams padoms, kādam atbalsts, kādam vienkārši uzmundrinošs vārds. Tā veidojas komandas – sanākot kopā, plecu pie pleca. Ar domu par izdošanos.

Manas zināšanas ir daudzpusīgas, tomēr turpinu nemitīgi mācīties, lai tās papildinātu jomās, kas svarīgas izvirzīto mērķu sasniegšanā. Es zinu, ka viss ir iespējams – tikai tas nāk ar smagu darbu.

Uzskatu, ka daudzās jomās Jūrmalā ir jāmaina lietu ritējums. Vienmēr esmu bijis pret rutīnu domāšanā un sīksto ”veco pieeju’’. No vēstures ir jāmācās, jāņem noderīgais un jāvirzās uz priekšu.

Citi reģionu līderi

Dagnis Straubergs

Alojas, Limbažu,
Salacgrīvas nodaļas vadītājs.

Kārlis Knēziņš

Garkalnes, Ropažu, Stopiņu, Vangažu nodaļas vadītājs.

Rūdolfs Kudļa

Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma nodaļas vadītājs.

Andis Damlics

Ķekavas nodaļas vadītājs, nodaļas valdes priekšsēdētājs.

Juris Krūze

Ādažu un Carnikavas nodaļas vadītājs.

Dainis Liepiņš

Jelgavas reģiona nodaļas vadītājs.

Guntis Kalniņš

Vecumnieku novada domes priešsēdētājs, nodaļas vadītājs.

Normunds Līcis

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs, nodaļas vadītājs

Gatis Teilis

Madonas novada domes deputāts, nodaļas vadītājs.