Jaunumi

Apciemojam Ķekavas novadu!

Šī gada 19.decembrī partijas Latvijas reģionu Apvienība (LRA) priekšsēdētājs, Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa viesojās Ķekavas novadā.
Vizītes ietvaros notika tikšanās ar pensionāru biedrības POLĀRBLĀZMA pārstāvjiem, lai pārrunātu politiskās aktualitātes Latvijā un Ķekavas novadā. Tika apspriestas tādas tēmas kā Saeimas pieņemtie lēmumi sociālo jautājumu jomā, drošības situācija Eiropas savienībā, Ukrainā un Latvijā, iekšlietu sistēmas problemātika, veselības aprūpes pieejamība un kvalitāte, ekonomiskā un enerģētikas situācija, partnerattiecību regulējums, referenduma kā demokrātijas izpausmes būtība un senioru aktivitātes Ķekavas novadā.
LRA pārstāvji viesojās arī Ķekavas sociālās aprūpes centrā, kur sirsnīgi sveica centra klientus Ziemassvētkos un kopīgi radīja svētku noskaņas.
Tika apmeklēts arī dienas aprūpes centrs “Gaismas iela”. Sirsnīgas sarunas, laba vēlējumi Ziemassvētkus gaidot un kopīgas dziesmas.
Noslēgumā – ar LRA Ķekavas domes deputātēm Karinu Putniņu, Inesi Jēkabsoni, Elīnu Rasnaci un LRA Ķekavas nodaļas vadītāju Andi Damlicu tika apspriestas arī politiskās aktualitātes Ķekavas novada domē un LRA Ķekavas nodaļas turpmākā darba stratēģija.
Paldies visiem par sirsnīgo uzņemšanu.

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]