Jaunumi

Apciemojam Ķekavas novadu!

Šī gada 19.decembrī partijas Latvijas reģionu Apvienība (LRA) priekšsēdētājs, Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa viesojās Ķekavas novadā.
Vizītes ietvaros notika tikšanās ar pensionāru biedrības POLĀRBLĀZMA pārstāvjiem, lai pārrunātu politiskās aktualitātes Latvijā un Ķekavas novadā. Tika apspriestas tādas tēmas kā Saeimas pieņemtie lēmumi sociālo jautājumu jomā, drošības situācija Eiropas savienībā, Ukrainā un Latvijā, iekšlietu sistēmas problemātika, veselības aprūpes pieejamība un kvalitāte, ekonomiskā un enerģētikas situācija, partnerattiecību regulējums, referenduma kā demokrātijas izpausmes būtība un senioru aktivitātes Ķekavas novadā.
LRA pārstāvji viesojās arī Ķekavas sociālās aprūpes centrā, kur sirsnīgi sveica centra klientus Ziemassvētkos un kopīgi radīja svētku noskaņas.
Tika apmeklēts arī dienas aprūpes centrs “Gaismas iela”. Sirsnīgas sarunas, laba vēlējumi Ziemassvētkus gaidot un kopīgas dziesmas.
Noslēgumā – ar LRA Ķekavas domes deputātēm Karinu Putniņu, Inesi Jēkabsoni, Elīnu Rasnaci un LRA Ķekavas nodaļas vadītāju Andi Damlicu tika apspriestas arī politiskās aktualitātes Ķekavas novada domē un LRA Ķekavas nodaļas turpmākā darba stratēģija.
Paldies visiem par sirsnīgo uzņemšanu.

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]