Jaunumi

Izveidota Latvijas Reģionu Apvienības Alūksnes nodaļa

Šā gada 19. janvārī Alūksnē uz Latvijas Reģionu Apvienības Alūksnes nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Alūksnes novada Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) biedri un atbalstītāji. Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Aivars Fomins. Nodaļas valdei tika izvirzīti un apstiprināti Elita Laiva, Rolands Puriņš un Inga Sedleniece.

LRA Alūksnes nodaļas vadītājs, Alūksnes novada domes deputāts Aivars Fomins:
“Esam gandarīti, ka pēc pēdējām pašvaldību vēlēšanām Alūksnes novadā izveidojās  un turpina darboties Latvijas Reģionu Apvienības domubiedru grupa. Vēlamies Alūksnes novadā ar savu darbu, domām un idejām būt aktīvs, patstāvīgs un stabils politiskais spēks, kas kopā ar citām nodaļām visos Latvijas novados veido un iesaistās Latvijas attīstības politikas veidošanā un īstenošanā. Latvijas laukos dzīvo Latvijas attīstībai svarīgās jomās zinoši un viedi ļaudis, kas var dot savu artavu novada, reģionu un Latvijas attīstībā, un to varam realizēt kopā ar Latvijas Reģionu Apvienību.”

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Cilvēki novados saprot, ka viņu intereses vislabāk var pārstāvēt tāds politiskais spēks, kāds ir LRA, – konstruktīvs, pieredzējis, uz sadarbību un praktiskiem risinājumiem orientēts. Spēcīgs nodaļu tīkls ir priekšnoteikums mūsu vēlētāju interešu pārstāvībai katrā novadā un visā Latvijā. Priecājos, ka tagad arī Alūksnes novadā kopā nākuši zinoši un darbīgi sava novada patrioti, lai kopīgi strādātu pie novada un visas valsts attīstības.”

Latvijas Reģionu Apvienība ir politiska organizācija, kas ir plaši pārstāvēta pašvaldībās visā Latvijā. 98 LRA deputāti darbojas 31 Latvijas novadā un pilsētā. Tā pulcē teju 700 biedru, un ir izveidotas 16 partijas nodaļas.

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]