Jaunumi

Izveidota Latvijas Reģionu Apvienības Alūksnes nodaļa

Šā gada 19. janvārī Alūksnē uz Latvijas Reģionu Apvienības Alūksnes nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Alūksnes novada Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) biedri un atbalstītāji. Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Aivars Fomins. Nodaļas valdei tika izvirzīti un apstiprināti Elita Laiva, Rolands Puriņš un Inga Sedleniece.

LRA Alūksnes nodaļas vadītājs, Alūksnes novada domes deputāts Aivars Fomins:
“Esam gandarīti, ka pēc pēdējām pašvaldību vēlēšanām Alūksnes novadā izveidojās  un turpina darboties Latvijas Reģionu Apvienības domubiedru grupa. Vēlamies Alūksnes novadā ar savu darbu, domām un idejām būt aktīvs, patstāvīgs un stabils politiskais spēks, kas kopā ar citām nodaļām visos Latvijas novados veido un iesaistās Latvijas attīstības politikas veidošanā un īstenošanā. Latvijas laukos dzīvo Latvijas attīstībai svarīgās jomās zinoši un viedi ļaudis, kas var dot savu artavu novada, reģionu un Latvijas attīstībā, un to varam realizēt kopā ar Latvijas Reģionu Apvienību.”

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Cilvēki novados saprot, ka viņu intereses vislabāk var pārstāvēt tāds politiskais spēks, kāds ir LRA, – konstruktīvs, pieredzējis, uz sadarbību un praktiskiem risinājumiem orientēts. Spēcīgs nodaļu tīkls ir priekšnoteikums mūsu vēlētāju interešu pārstāvībai katrā novadā un visā Latvijā. Priecājos, ka tagad arī Alūksnes novadā kopā nākuši zinoši un darbīgi sava novada patrioti, lai kopīgi strādātu pie novada un visas valsts attīstības.”

Latvijas Reģionu Apvienība ir politiska organizācija, kas ir plaši pārstāvēta pašvaldībās visā Latvijā. 98 LRA deputāti darbojas 31 Latvijas novadā un pilsētā. Tā pulcē teju 700 biedru, un ir izveidotas 16 partijas nodaļas.

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalsta nestabilu valdību

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi.   Lai gan Valsts prezidents aicināja sākt valdības izveidi no baltas lapas, iesaistot piecas partijas koalīcijas veidošanā, Jaunā Vienotība (JV) un premjera amata kandidāte izvēlējušās nevis strādāt pie Latvijas drošības interesēm visatbilstošākās valdības modeļa, bet acīmredzami pildīt no sabiedrības slēptas […]

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija. Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”. Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši […]