Jaunumi

Izveidota Latvijas Reģionu Apvienības Alūksnes nodaļa

Šā gada 19. janvārī Alūksnē uz Latvijas Reģionu Apvienības Alūksnes nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Alūksnes novada Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) biedri un atbalstītāji. Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Aivars Fomins. Nodaļas valdei tika izvirzīti un apstiprināti Elita Laiva, Rolands Puriņš un Inga Sedleniece.

LRA Alūksnes nodaļas vadītājs, Alūksnes novada domes deputāts Aivars Fomins:
“Esam gandarīti, ka pēc pēdējām pašvaldību vēlēšanām Alūksnes novadā izveidojās  un turpina darboties Latvijas Reģionu Apvienības domubiedru grupa. Vēlamies Alūksnes novadā ar savu darbu, domām un idejām būt aktīvs, patstāvīgs un stabils politiskais spēks, kas kopā ar citām nodaļām visos Latvijas novados veido un iesaistās Latvijas attīstības politikas veidošanā un īstenošanā. Latvijas laukos dzīvo Latvijas attīstībai svarīgās jomās zinoši un viedi ļaudis, kas var dot savu artavu novada, reģionu un Latvijas attīstībā, un to varam realizēt kopā ar Latvijas Reģionu Apvienību.”

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Cilvēki novados saprot, ka viņu intereses vislabāk var pārstāvēt tāds politiskais spēks, kāds ir LRA, – konstruktīvs, pieredzējis, uz sadarbību un praktiskiem risinājumiem orientēts. Spēcīgs nodaļu tīkls ir priekšnoteikums mūsu vēlētāju interešu pārstāvībai katrā novadā un visā Latvijā. Priecājos, ka tagad arī Alūksnes novadā kopā nākuši zinoši un darbīgi sava novada patrioti, lai kopīgi strādātu pie novada un visas valsts attīstības.”

Latvijas Reģionu Apvienība ir politiska organizācija, kas ir plaši pārstāvēta pašvaldībās visā Latvijā. 98 LRA deputāti darbojas 31 Latvijas novadā un pilsētā. Tā pulcē teju 700 biedru, un ir izveidotas 16 partijas nodaļas.

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]