Jaunumi

Izveidota Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļa

Šā gada 11. martā Valmierā uz Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Valmieras pilsētas un novada Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) biedri un atbalstītāji. Nodaļas dibināšanā piedalījās LRA valdes priekšsēdētājs, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un LRA domes priekšsēdētājs, vides un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks.

Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Ringolds Arnītis.

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Mūsu politiskās organizācijas nodaļu skaits aug, apliecinot cilvēku vēlmi iesaistīties nopietnas un racionālas politikas veidošanā gan pašvaldību, gan valsts līmenī. Pieredzējuši un zinoši cilvēki, kas pulcējušies LRA Valmieras nodaļā, ļaus citā līmenī pārstāvēt mūsu idejas un vēlētāju intereses vienā no ekonomiski un sabiedriski nozīmīgākajām Latvijas pilsētām.”

LRA Valmieras nodaļas vadītājs Ringolds Arnītis:

“Mūsu komandu veido gan pieredze un profesionalitāte uzņēmējdarbībā, izglītībā, medicīnā, drošībā, sportā, valsts un pašvaldību pārvaldē, gan jaunības degsme un nākotnes vīzija. Mūsu nodaļas darbs būs veltīts Valmieras novada cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai, lai sasniegtu labākā novada statusu visos rādītājos starp pilsētām un novadiem. Valmierai ir jākļūst par jauno Latvijas ekonomisko dzinējspēku.”

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalsta nestabilu valdību

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi.   Lai gan Valsts prezidents aicināja sākt valdības izveidi no baltas lapas, iesaistot piecas partijas koalīcijas veidošanā, Jaunā Vienotība (JV) un premjera amata kandidāte izvēlējušās nevis strādāt pie Latvijas drošības interesēm visatbilstošākās valdības modeļa, bet acīmredzami pildīt no sabiedrības slēptas […]

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija. Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”. Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši […]