Jaunumi

Izveidota Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļa

Šā gada 11. martā Valmierā uz Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Valmieras pilsētas un novada Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) biedri un atbalstītāji. Nodaļas dibināšanā piedalījās LRA valdes priekšsēdētājs, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un LRA domes priekšsēdētājs, vides un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks.

Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Ringolds Arnītis.

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Mūsu politiskās organizācijas nodaļu skaits aug, apliecinot cilvēku vēlmi iesaistīties nopietnas un racionālas politikas veidošanā gan pašvaldību, gan valsts līmenī. Pieredzējuši un zinoši cilvēki, kas pulcējušies LRA Valmieras nodaļā, ļaus citā līmenī pārstāvēt mūsu idejas un vēlētāju intereses vienā no ekonomiski un sabiedriski nozīmīgākajām Latvijas pilsētām.”

LRA Valmieras nodaļas vadītājs Ringolds Arnītis:

“Mūsu komandu veido gan pieredze un profesionalitāte uzņēmējdarbībā, izglītībā, medicīnā, drošībā, sportā, valsts un pašvaldību pārvaldē, gan jaunības degsme un nākotnes vīzija. Mūsu nodaļas darbs būs veltīts Valmieras novada cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai, lai sasniegtu labākā novada statusu visos rādītājos starp pilsētām un novadiem. Valmierai ir jākļūst par jauno Latvijas ekonomisko dzinējspēku.”

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]