Jaunumi

Izveidota Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļa

Šā gada 11. martā Valmierā uz Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Valmieras pilsētas un novada Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) biedri un atbalstītāji. Nodaļas dibināšanā piedalījās LRA valdes priekšsēdētājs, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un LRA domes priekšsēdētājs, vides un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks.

Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Ringolds Arnītis.

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Mūsu politiskās organizācijas nodaļu skaits aug, apliecinot cilvēku vēlmi iesaistīties nopietnas un racionālas politikas veidošanā gan pašvaldību, gan valsts līmenī. Pieredzējuši un zinoši cilvēki, kas pulcējušies LRA Valmieras nodaļā, ļaus citā līmenī pārstāvēt mūsu idejas un vēlētāju intereses vienā no ekonomiski un sabiedriski nozīmīgākajām Latvijas pilsētām.”

LRA Valmieras nodaļas vadītājs Ringolds Arnītis:

“Mūsu komandu veido gan pieredze un profesionalitāte uzņēmējdarbībā, izglītībā, medicīnā, drošībā, sportā, valsts un pašvaldību pārvaldē, gan jaunības degsme un nākotnes vīzija. Mūsu nodaļas darbs būs veltīts Valmieras novada cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai, lai sasniegtu labākā novada statusu visos rādītājos starp pilsētām un novadiem. Valmierai ir jākļūst par jauno Latvijas ekonomisko dzinējspēku.”

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]