Jaunumi

Jaunatnes organizācijas kopsapulce

Šā gada 4. martā notikušajā Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Jaunatnes organizācijas (JO) kopsapulcē delegāti atbalstīja izmaiņas LRA JO nolikumā, saplānoja 2023. gada LRA JO aktivitātes, tajā skaitā LRA JO “LRA JO Vasaras Akadēmija 2023”, kā arī ievēlēja jaunu vadību.

Par LRA JO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Dāvis Melnalksnis, bet valdes priekšsēdētaja vietnieku – Rūdolfs Kudļa. Par LRA JO valdes locekļiem kļuva Alma Brinkmane, Krists Bergmanis, Aivars Bačkurs un Matīss Kempe.

LRA JO valdes priekšsēdētājs Dāvis Melnalksnis:

“Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas viens no darbības pamatmērķiem ir sniegt jauniešiem iespēju līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos, veicinot jaunatnes izpratni par demokrātiskas un pilsoniskas sabiedrības pamatprincipiem. Vienmēr esmu uzsvēris, ka ikviena ideja vai priekšlikums par pašvaldībā vai valstī notiekošo ir svarīgs, jo tas, kā mēs veidojam savu apkārtējo vidi, ir mūsu pašu rokās. Tādēļ dalība LRA JO ir lieliska iespēja iesaistīties, paust savu viedokli un risināt ar jaunatni saistītus jautājumus.”

Aicinām ikvienu pievienoties Latvijas Reģionu apvienības Jaunatnes organizācijai!

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalsta nestabilu valdību

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi.   Lai gan Valsts prezidents aicināja sākt valdības izveidi no baltas lapas, iesaistot piecas partijas koalīcijas veidošanā, Jaunā Vienotība (JV) un premjera amata kandidāte izvēlējušās nevis strādāt pie Latvijas drošības interesēm visatbilstošākās valdības modeļa, bet acīmredzami pildīt no sabiedrības slēptas […]

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija. Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”. Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši […]