Jaunumi

Jaunatnes organizācijas kopsapulce

Šā gada 4. martā notikušajā Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Jaunatnes organizācijas (JO) kopsapulcē delegāti atbalstīja izmaiņas LRA JO nolikumā, saplānoja 2023. gada LRA JO aktivitātes, tajā skaitā LRA JO “LRA JO Vasaras Akadēmija 2023”, kā arī ievēlēja jaunu vadību.

Par LRA JO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Dāvis Melnalksnis, bet valdes priekšsēdētaja vietnieku – Rūdolfs Kudļa. Par LRA JO valdes locekļiem kļuva Alma Brinkmane, Krists Bergmanis, Aivars Bačkurs un Matīss Kempe.

LRA JO valdes priekšsēdētājs Dāvis Melnalksnis:

“Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas viens no darbības pamatmērķiem ir sniegt jauniešiem iespēju līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos, veicinot jaunatnes izpratni par demokrātiskas un pilsoniskas sabiedrības pamatprincipiem. Vienmēr esmu uzsvēris, ka ikviena ideja vai priekšlikums par pašvaldībā vai valstī notiekošo ir svarīgs, jo tas, kā mēs veidojam savu apkārtējo vidi, ir mūsu pašu rokās. Tādēļ dalība LRA JO ir lieliska iespēja iesaistīties, paust savu viedokli un risināt ar jaunatni saistītus jautājumus.”

Aicinām ikvienu pievienoties Latvijas Reģionu apvienības Jaunatnes organizācijai!

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]