Jaunumi

Latvijas Reģionu Apvienības IV kongress ievēl partijas vadību

Latvijas Reģionu Apvienība kongresā ievēl partijas vadību un iezīmē rīcībpolitikas virzienus.

Sestdien, 3.jūnijā notikušajā LRA kongresā delegāti ievēlēja partijas valdes priekšsēdētāju, partijas domes vadītāju, valdes locekļus, kā arī ētikas un revīzijas komisiju locekļus.

Par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edvards Smiltēns.

Domes priekšsēdētāja amatā ievēlēta Agnese Geduševa.

Par valdes locekļiem ievēlēti Normunds Līcis, Romualds Ražuks, Ilze Ortveina, Jānis Vilnītis, Agnese Geduševa, Dagnis Straubergs, Juris Viļums, Māris Sprindžuks, Andrejs Ence.

Par revīzijas komisijas locekļiem ievēlēti Madara Lapsa, Lauris Mukāns, Anita Līce.

Par ētikas komisijas locekļiem ievēlēti Ieva Brante, Terēza Luksa, Ieva Lazdauska.

Liela kongresa daļa tika veltīta padziļinātām diskusijām par konkrētām rīcībpolitikām tautsaimniecībai un sabiedrībai nozīmīgās jomās. Kongresa delegāti, Saeimas deputāti un ministri apsprieda risinājumus drošības. reģionu attīstības, izglītības, sociālajā un veselības aizsardzības jomā, tautsaimniecības, zaļās vienošanās, kā arī digitalizācijas un birokrātijas mazināšanas jomās.

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“LRA ir parādījis sevi kā konstruktīvs, uz rīcību un rezultātu orientēts spēks. Šodienas kongress, kur uzmanības centrā bija risinājumi sabiedrībai svarīgās lietās, tam ir kārtējais apliecinājums. Soli pa solim LRA ir audzējis jaudu un ietekmi, gan pašvaldības, gan Saeimā un valdībā, aizstāvot vēlētāju intereses visos Latvijas novados.”

Foto: Ernests Dinka

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]