Jaunumi

Latvijas Reģionu Apvienības IV kongress ievēl partijas vadību

Latvijas Reģionu Apvienība kongresā ievēl partijas vadību un iezīmē rīcībpolitikas virzienus.

Sestdien, 3.jūnijā notikušajā LRA kongresā delegāti ievēlēja partijas valdes priekšsēdētāju, partijas domes vadītāju, valdes locekļus, kā arī ētikas un revīzijas komisiju locekļus.

Par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edvards Smiltēns.

Domes priekšsēdētāja amatā ievēlēta Agnese Geduševa.

Par valdes locekļiem ievēlēti Normunds Līcis, Romualds Ražuks, Ilze Ortveina, Jānis Vilnītis, Agnese Geduševa, Dagnis Straubergs, Juris Viļums, Māris Sprindžuks, Andrejs Ence.

Par revīzijas komisijas locekļiem ievēlēti Madara Lapsa, Lauris Mukāns, Anita Līce.

Par ētikas komisijas locekļiem ievēlēti Ieva Brante, Terēza Luksa, Ieva Lazdauska.

Liela kongresa daļa tika veltīta padziļinātām diskusijām par konkrētām rīcībpolitikām tautsaimniecībai un sabiedrībai nozīmīgās jomās. Kongresa delegāti, Saeimas deputāti un ministri apsprieda risinājumus drošības. reģionu attīstības, izglītības, sociālajā un veselības aizsardzības jomā, tautsaimniecības, zaļās vienošanās, kā arī digitalizācijas un birokrātijas mazināšanas jomās.

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“LRA ir parādījis sevi kā konstruktīvs, uz rīcību un rezultātu orientēts spēks. Šodienas kongress, kur uzmanības centrā bija risinājumi sabiedrībai svarīgās lietās, tam ir kārtējais apliecinājums. Soli pa solim LRA ir audzējis jaudu un ietekmi, gan pašvaldības, gan Saeimā un valdībā, aizstāvot vēlētāju intereses visos Latvijas novados.”

Foto: Ernests Dinka

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]