Jaunumi

Latvijas Reģionu Apvienības IV kongress ievēl partijas vadību

Latvijas Reģionu Apvienība kongresā ievēl partijas vadību un iezīmē rīcībpolitikas virzienus.

Sestdien, 3.jūnijā notikušajā LRA kongresā delegāti ievēlēja partijas valdes priekšsēdētāju, partijas domes vadītāju, valdes locekļus, kā arī ētikas un revīzijas komisiju locekļus.

Par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edvards Smiltēns.

Domes priekšsēdētāja amatā ievēlēta Agnese Geduševa.

Par valdes locekļiem ievēlēti Normunds Līcis, Romualds Ražuks, Ilze Ortveina, Jānis Vilnītis, Agnese Geduševa, Dagnis Straubergs, Juris Viļums, Māris Sprindžuks, Andrejs Ence.

Par revīzijas komisijas locekļiem ievēlēti Madara Lapsa, Lauris Mukāns, Anita Līce.

Par ētikas komisijas locekļiem ievēlēti Ieva Brante, Terēza Luksa, Ieva Lazdauska.

Liela kongresa daļa tika veltīta padziļinātām diskusijām par konkrētām rīcībpolitikām tautsaimniecībai un sabiedrībai nozīmīgās jomās. Kongresa delegāti, Saeimas deputāti un ministri apsprieda risinājumus drošības. reģionu attīstības, izglītības, sociālajā un veselības aizsardzības jomā, tautsaimniecības, zaļās vienošanās, kā arī digitalizācijas un birokrātijas mazināšanas jomās.

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“LRA ir parādījis sevi kā konstruktīvs, uz rīcību un rezultātu orientēts spēks. Šodienas kongress, kur uzmanības centrā bija risinājumi sabiedrībai svarīgās lietās, tam ir kārtējais apliecinājums. Soli pa solim LRA ir audzējis jaudu un ietekmi, gan pašvaldības, gan Saeimā un valdībā, aizstāvot vēlētāju intereses visos Latvijas novados.”

Foto: Ernests Dinka

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalsta nestabilu valdību

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi.   Lai gan Valsts prezidents aicināja sākt valdības izveidi no baltas lapas, iesaistot piecas partijas koalīcijas veidošanā, Jaunā Vienotība (JV) un premjera amata kandidāte izvēlējušās nevis strādāt pie Latvijas drošības interesēm visatbilstošākās valdības modeļa, bet acīmredzami pildīt no sabiedrības slēptas […]

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija. Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”. Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši […]