Jaunumi

LRA Ķekavas un Mārupes nodaļu biedri apmeklē Saeimu

Autors: Elīna Rasnace, LRA Ķekavas nodaļas biedre

Latvijas Reģionu Apvienības Ķekavas nodaļa kopā ar kolēģiem no Mārupes nodaļas 18. aprīlī apmeklēja Latvijas Republikas Saeimu.

Nodaļas biedriem bija iespēja iepazīt nama vēsturi ekskursijā gida pavadībā, bet pēc ekskursijas nodaļas biedrus sagaidīja Saeimas priekšsēdētājs, Latvijas Reģionu apvienības valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

LRA Ķekavas nodaļas biedri ne tikai iedvesmojās no kolēģu darba Saeimā, bet vēlreiz sev atgādināja, ka tikai ar kopīgiem spēkiem mēs varam panākt pārmaiņas, kas ir visu interesēs.

Nodaļas biedri secināja, ka gluži ne katram, ieejot Saeimā, izdodas neuzkāpt uz nepieejamības sliekšņa, bet Smiltēna kungam tas ir izdevies, un tāpēc ļoti augstu novērtēja diskusijām veltīto laiku.

Noslēdzot apmeklējumu, kolēģi savstarpēji apliecināja klātienes tikšanās nozīmi, uzsverot, cik nozīmīgi savā ikdienas darbā ir saglabāt cilvēcību.

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalsta nestabilu valdību

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi.   Lai gan Valsts prezidents aicināja sākt valdības izveidi no baltas lapas, iesaistot piecas partijas koalīcijas veidošanā, Jaunā Vienotība (JV) un premjera amata kandidāte izvēlējušās nevis strādāt pie Latvijas drošības interesēm visatbilstošākās valdības modeļa, bet acīmredzami pildīt no sabiedrības slēptas […]

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija. Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”. Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši […]