Jaunumi

LRA Ķekavas un Mārupes nodaļu biedri apmeklē Saeimu

Autors: Elīna Rasnace, LRA Ķekavas nodaļas biedre

Latvijas Reģionu Apvienības Ķekavas nodaļa kopā ar kolēģiem no Mārupes nodaļas 18. aprīlī apmeklēja Latvijas Republikas Saeimu.

Nodaļas biedriem bija iespēja iepazīt nama vēsturi ekskursijā gida pavadībā, bet pēc ekskursijas nodaļas biedrus sagaidīja Saeimas priekšsēdētājs, Latvijas Reģionu apvienības valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

LRA Ķekavas nodaļas biedri ne tikai iedvesmojās no kolēģu darba Saeimā, bet vēlreiz sev atgādināja, ka tikai ar kopīgiem spēkiem mēs varam panākt pārmaiņas, kas ir visu interesēs.

Nodaļas biedri secināja, ka gluži ne katram, ieejot Saeimā, izdodas neuzkāpt uz nepieejamības sliekšņa, bet Smiltēna kungam tas ir izdevies, un tāpēc ļoti augstu novērtēja diskusijām veltīto laiku.

Noslēdzot apmeklējumu, kolēģi savstarpēji apliecināja klātienes tikšanās nozīmi, uzsverot, cik nozīmīgi savā ikdienas darbā ir saglabāt cilvēcību.

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]