Jaunumi

LRA Ķekavas un Mārupes nodaļu biedri apmeklē Saeimu

Autors: Elīna Rasnace, LRA Ķekavas nodaļas biedre

Latvijas Reģionu Apvienības Ķekavas nodaļa kopā ar kolēģiem no Mārupes nodaļas 18. aprīlī apmeklēja Latvijas Republikas Saeimu.

Nodaļas biedriem bija iespēja iepazīt nama vēsturi ekskursijā gida pavadībā, bet pēc ekskursijas nodaļas biedrus sagaidīja Saeimas priekšsēdētājs, Latvijas Reģionu apvienības valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

LRA Ķekavas nodaļas biedri ne tikai iedvesmojās no kolēģu darba Saeimā, bet vēlreiz sev atgādināja, ka tikai ar kopīgiem spēkiem mēs varam panākt pārmaiņas, kas ir visu interesēs.

Nodaļas biedri secināja, ka gluži ne katram, ieejot Saeimā, izdodas neuzkāpt uz nepieejamības sliekšņa, bet Smiltēna kungam tas ir izdevies, un tāpēc ļoti augstu novērtēja diskusijām veltīto laiku.

Noslēdzot apmeklējumu, kolēģi savstarpēji apliecināja klātienes tikšanās nozīmi, uzsverot, cik nozīmīgi savā ikdienas darbā ir saglabāt cilvēcību.

Latvijas Reģionu Apvienības IV kongress ievēl partijas vadību

Latvijas Reģionu Apvienība kongresā ievēl partijas vadību un iezīmē rīcībpolitikas virzienus. Sestdien, 3.jūnijā notikušajā LRA kongresā delegāti ievēlēja partijas valdes priekšsēdētāju, partijas domes vadītāju, valdes locekļus, kā arī ētikas un revīzijas komisiju locekļus. Par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edvards Smiltēns. Domes priekšsēdētāja amatā ievēlēta Agnese Geduševa. Par valdes locekļiem ievēlēti Normunds Līcis, Romualds Ražuks, Ilze […]