Jaunumi

Nodibināta Dagdas un Krāslavas nodaļa

Ir nodibināta Latvijas Reģionu Apvienības Dagdas un Krāslavas nodaļa.
LRA Dagdas un Krāslavas reģionālā nodaļa apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Dagdas pilsētas un Krāslavas novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par LRA vērtībām, mērķiem un kopīgi strādātu.
Tās mērķis ir panākt, lai Dagda, Krāslavas novads un visa Latgale būtu drošībā, augtu un attīstītos.
Par LRA Dagdas un Krāslavas reģionālās nodaļas vadītāju vienbalsīgi ir ievēlēts Aivars Bačkurs un par vadītāja vietnieci – Ilona Kangizere.
Apsveicam un vēlam spēku, izturību un neatlaidību turpmākajā darbā!
Nodaļas dibināšanā piedalījās LRA valdes priekšsēdētājs un 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, 14. Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa.
Stipra Latgale ir stipra Latvija!

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]