Jaunumi

Nodibināta Dagdas un Krāslavas nodaļa

Ir nodibināta Latvijas Reģionu Apvienības Dagdas un Krāslavas nodaļa.
LRA Dagdas un Krāslavas reģionālā nodaļa apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Dagdas pilsētas un Krāslavas novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par LRA vērtībām, mērķiem un kopīgi strādātu.
Tās mērķis ir panākt, lai Dagda, Krāslavas novads un visa Latgale būtu drošībā, augtu un attīstītos.
Par LRA Dagdas un Krāslavas reģionālās nodaļas vadītāju vienbalsīgi ir ievēlēts Aivars Bačkurs un par vadītāja vietnieci – Ilona Kangizere.
Apsveicam un vēlam spēku, izturību un neatlaidību turpmākajā darbā!
Nodaļas dibināšanā piedalījās LRA valdes priekšsēdētājs un 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, 14. Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa.
Stipra Latgale ir stipra Latvija!

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]