Jaunumi

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par LRA vērtībām un mērķiem.
Esam par to, lai Rēzekne un Rēzeknes novads augtu un attīstītos, lai varētu pārtraukt gadiem ilgo politisko vienvaldību, izsaimniekošanu un nolaidību Rēzeknes pilsētā.
Vēlamies dot vēlētājiem iespēju 2025. gada pašvaldību vēlēšanās izvēlēties kompetentus, pieredzējušus un zinošus politiķus, kuri ir savas valsts patrioti un ir gatavi strādāt, lai Rēzeknes pilsēta un novads attīstītos.
Par LRA Rēzeknes reģionālās nodaļas vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts Juris Viļums, par vadītāja vietnieku tika ievēlēts Edgars Jukna.

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]