Jaunumi

Nodibināta Talsu novada nodaļa

Šī gada 22.martā LRA Talsu novada nodaļas dibināšanas sanāksmē, līdzās nodaļas valdes un priekšsēdētāja ievēlēšanai, tika apspriesta arī novada attīstības stratēģija, aktuālie izaicinājumi, tai skaitā skolu reforma. Sanāksmes dalībnieki runāja arī par uzņēmējdarbības izaugsmes iespējām, Mērsraga ostu, transporta infrastruktūru un tūrisma jomas nākotnes perspektīvām Talsu novadā.
Apsveicam LRA Talsu novada nodaļas valdes priekšsēdētāju Arno Marnicu, viņa vietnieci Lauru Baļķīti un valdes locekli Valēriju Samoviču ar ievēlēšanu amatos.

Arno Marnics:
“Nemitīgi izjūtot pie varas esošo politisko spēku pieņemto lēmumu negatīvo ietekmi uz iedzīvotāju dzīves kvalitāti Talsu novadā un turpinot darbu, kas iesākās kā Mērsraga vidusskolas aizstāvības akcija, esam nolēmuši spert soli tālāk un iesaistīties visa novada politiskās vides uzlabošanā. Mūsu mērķis ir saglabāt vērtīgo un mainīt attieksmi pret cilvēka vajadzībām novadā. Mēs vēlamies novadu, kurā domā par cilvēku!”.

Vēlam veiksmi un neizsīkstošu enerģiju!

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]