Jaunumi

Nodibināta Talsu novada nodaļa

Šī gada 22.martā LRA Talsu novada nodaļas dibināšanas sanāksmē, līdzās nodaļas valdes un priekšsēdētāja ievēlēšanai, tika apspriesta arī novada attīstības stratēģija, aktuālie izaicinājumi, tai skaitā skolu reforma. Sanāksmes dalībnieki runāja arī par uzņēmējdarbības izaugsmes iespējām, Mērsraga ostu, transporta infrastruktūru un tūrisma jomas nākotnes perspektīvām Talsu novadā.
Apsveicam LRA Talsu novada nodaļas valdes priekšsēdētāju Arno Marnicu, viņa vietnieci Lauru Baļķīti un valdes locekli Valēriju Samoviču ar ievēlēšanu amatos.

Arno Marnics:
“Nemitīgi izjūtot pie varas esošo politisko spēku pieņemto lēmumu negatīvo ietekmi uz iedzīvotāju dzīves kvalitāti Talsu novadā un turpinot darbu, kas iesākās kā Mērsraga vidusskolas aizstāvības akcija, esam nolēmuši spert soli tālāk un iesaistīties visa novada politiskās vides uzlabošanā. Mūsu mērķis ir saglabāt vērtīgo un mainīt attieksmi pret cilvēka vajadzībām novadā. Mēs vēlamies novadu, kurā domā par cilvēku!”.

Vēlam veiksmi un neizsīkstošu enerģiju!

LRA Jaunatnes organizācijas kopsapulce

Šī gada 16. martā notikušajā Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Jaunatnes organizācijas (JO) kopsapulcē delegāti atskatījās uz 2023. gadā paveikto, pārrunāja tradīcijas un jaunas idejas šim gadam, kā arī ievēlēja jaunu organizācijas valdi. Par LRA JO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Gustavs Kilbloks. Par LRA JO valdes locekļiem kļuva Una Līce, Emīls Bergs, Jēkabs Līcis un Kristaps Bezbailis. […]