Jaunumi

Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns pievienojies LRA pašvaldību līderu komandai

Latvijas Reģionu Apvienības valdes sēdē 2023. gada 13. februārī politiskajā organizācijā uzņemts Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns.

Preiļu novada mērs Ārijs Vucāns:

“Vadot Latgales reģiona pašvaldību, vēlos iekļauties politiskajā spēkā, kas izprot un veicina vienmērīgas valsts reģionālās attīstības nozīmi. Sadarbojoties ar kolēģiem pašvaldībās, vēlos pārņemt labo praksi un izmantot pozitīvo pieredzi, kuru ieguvuši LRA pašvaldību vadītāji, veiksmīgi vadot savus novadus.

Vēlos strādāt pie tā, lai Preiļu novads un Latgales reģions kopumā nostātos uz ekonomiskās izaugsmes ceļa, veicinot uzņēmējdarbības attīstību ne tikai reģionam pierastajās tradicionālajās tautsaimniecības nozarēs, sekmējot sabiedrības integrāciju un ciešu kopienu veidošanos, stiprinot valsts iekšējo drošību un iedzīvotāju pārliecību par stabilu un labklājīgu nākotni.”

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Esmu gandarīts, ka LRA pašvaldību līderu komandai pievienojies zinošs un aktīvs sava novada un Latvijas patriots. Ārija Vucāna ideju un pieredzes bagāža dara stiprāku mūsu komandu, ļaujot likt kopā zināšanas labākai pašvaldību pārvaldībai un novadu attīstībai visā Latvijā.”

Latvijas Reģionu Apvienība ir politiska organizācija, kas ir plaši pārstāvēta pašvaldībās visā Latvijā. 98 LRA deputāti darbojas 31 Latvijas novadā un pilsētā. Tā pulcē teju 700 biedru, un ir izveidotas 17 partijas nodaļas.

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalsta nestabilu valdību

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi.   Lai gan Valsts prezidents aicināja sākt valdības izveidi no baltas lapas, iesaistot piecas partijas koalīcijas veidošanā, Jaunā Vienotība (JV) un premjera amata kandidāte izvēlējušās nevis strādāt pie Latvijas drošības interesēm visatbilstošākās valdības modeļa, bet acīmredzami pildīt no sabiedrības slēptas […]

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija. Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”. Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši […]