Jaunumi

Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns pievienojies LRA pašvaldību līderu komandai

Latvijas Reģionu Apvienības valdes sēdē 2023. gada 13. februārī politiskajā organizācijā uzņemts Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns.

Preiļu novada mērs Ārijs Vucāns:

“Vadot Latgales reģiona pašvaldību, vēlos iekļauties politiskajā spēkā, kas izprot un veicina vienmērīgas valsts reģionālās attīstības nozīmi. Sadarbojoties ar kolēģiem pašvaldībās, vēlos pārņemt labo praksi un izmantot pozitīvo pieredzi, kuru ieguvuši LRA pašvaldību vadītāji, veiksmīgi vadot savus novadus.

Vēlos strādāt pie tā, lai Preiļu novads un Latgales reģions kopumā nostātos uz ekonomiskās izaugsmes ceļa, veicinot uzņēmējdarbības attīstību ne tikai reģionam pierastajās tradicionālajās tautsaimniecības nozarēs, sekmējot sabiedrības integrāciju un ciešu kopienu veidošanos, stiprinot valsts iekšējo drošību un iedzīvotāju pārliecību par stabilu un labklājīgu nākotni.”

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Esmu gandarīts, ka LRA pašvaldību līderu komandai pievienojies zinošs un aktīvs sava novada un Latvijas patriots. Ārija Vucāna ideju un pieredzes bagāža dara stiprāku mūsu komandu, ļaujot likt kopā zināšanas labākai pašvaldību pārvaldībai un novadu attīstībai visā Latvijā.”

Latvijas Reģionu Apvienība ir politiska organizācija, kas ir plaši pārstāvēta pašvaldībās visā Latvijā. 98 LRA deputāti darbojas 31 Latvijas novadā un pilsētā. Tā pulcē teju 700 biedru, un ir izveidotas 17 partijas nodaļas.

Nodibināta Talsu novada nodaļa

Šī gada 22.martā LRA Talsu novada nodaļas dibināšanas sanāksmē, līdzās nodaļas valdes un priekšsēdētāja ievēlēšanai, tika apspriesta arī novada attīstības stratēģija, aktuālie izaicinājumi, tai skaitā skolu reforma. Sanāksmes dalībnieki runāja arī par uzņēmējdarbības izaugsmes iespējām, Mērsraga ostu, transporta infrastruktūru un tūrisma jomas nākotnes perspektīvām Talsu novadā. Apsveicam LRA Talsu novada nodaļas valdes priekšsēdētāju Arno Marnicu, […]

LRA Jaunatnes organizācijas kopsapulce

Šī gada 16. martā notikušajā Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Jaunatnes organizācijas (JO) kopsapulcē delegāti atskatījās uz 2023. gadā paveikto, pārrunāja tradīcijas un jaunas idejas šim gadam, kā arī ievēlēja jaunu organizācijas valdi. Par LRA JO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Gustavs Kilbloks. Par LRA JO valdes locekļiem kļuva Una Līce, Emīls Bergs, Jēkabs Līcis un Kristaps Bezbailis. […]