Jaunumi

Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns pievienojies LRA pašvaldību līderu komandai

Latvijas Reģionu Apvienības valdes sēdē 2023. gada 13. februārī politiskajā organizācijā uzņemts Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns.

Preiļu novada mērs Ārijs Vucāns:

“Vadot Latgales reģiona pašvaldību, vēlos iekļauties politiskajā spēkā, kas izprot un veicina vienmērīgas valsts reģionālās attīstības nozīmi. Sadarbojoties ar kolēģiem pašvaldībās, vēlos pārņemt labo praksi un izmantot pozitīvo pieredzi, kuru ieguvuši LRA pašvaldību vadītāji, veiksmīgi vadot savus novadus.

Vēlos strādāt pie tā, lai Preiļu novads un Latgales reģions kopumā nostātos uz ekonomiskās izaugsmes ceļa, veicinot uzņēmējdarbības attīstību ne tikai reģionam pierastajās tradicionālajās tautsaimniecības nozarēs, sekmējot sabiedrības integrāciju un ciešu kopienu veidošanos, stiprinot valsts iekšējo drošību un iedzīvotāju pārliecību par stabilu un labklājīgu nākotni.”

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns:

“Esmu gandarīts, ka LRA pašvaldību līderu komandai pievienojies zinošs un aktīvs sava novada un Latvijas patriots. Ārija Vucāna ideju un pieredzes bagāža dara stiprāku mūsu komandu, ļaujot likt kopā zināšanas labākai pašvaldību pārvaldībai un novadu attīstībai visā Latvijā.”

Latvijas Reģionu Apvienība ir politiska organizācija, kas ir plaši pārstāvēta pašvaldībās visā Latvijā. 98 LRA deputāti darbojas 31 Latvijas novadā un pilsētā. Tā pulcē teju 700 biedru, un ir izveidotas 17 partijas nodaļas.

Izveidota Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļa

Šā gada 11. martā Valmierā uz Latvijas Reģionu Apvienības Valmieras nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Valmieras pilsētas un novada Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) biedri un atbalstītāji. Nodaļas dibināšanā piedalījās LRA valdes priekšsēdētājs, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un LRA domes priekšsēdētājs, vides un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks. Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Ringolds […]

Jaunatnes organizācijas kopsapulce

Šā gada 4. martā notikušajā Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Jaunatnes organizācijas (JO) kopsapulcē delegāti atbalstīja izmaiņas LRA JO nolikumā, saplānoja 2023. gada LRA JO aktivitātes, tajā skaitā LRA JO “LRA JO Vasaras Akadēmija 2023”, kā arī ievēlēja jaunu vadību. Par LRA JO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Dāvis Melnalksnis, bet valdes priekšsēdētaja vietnieku – Rūdolfs Kudļa. Par […]