Jaunumi

Reģionālā vizīte Tukumā

Šā gada 12. janvārī politiskās partijas LRA vadība Edvards Smiltēns un domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa reģionālajā vizītē viesojās pie Tukuma novada kolēģiem, lai pārrunātu politiskās aktualitātes valstī, LRA darbu Saeimā likumdošanas iniciatīvu jomā un iepazītos ar aktuālo situāciju Tukuma novadā.
Tika pārrunāti novada izaicinājumi pēc administratīvi teritoriālās reformas, pašvaldību finanšu izlīdzināšanas nianses, skolu tīkla reforma un citi praktiski jautājumi.
Tukuma novada domē LRA pārstāv Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un septiņi deputāti – Imants Valers, Modris Liepiņš, Sandis Čilipāns, Agnese Ritene, Oskars Kambala, Kaspars Gribusts, Gunda Cīrule.
Paldies par sirsnīgo uzņemšanu un saturīgām diskusijām.

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]