Jaunumi

Reģionālā vizīte Tukumā

Šā gada 12. janvārī politiskās partijas LRA vadība Edvards Smiltēns un domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa reģionālajā vizītē viesojās pie Tukuma novada kolēģiem, lai pārrunātu politiskās aktualitātes valstī, LRA darbu Saeimā likumdošanas iniciatīvu jomā un iepazītos ar aktuālo situāciju Tukuma novadā.
Tika pārrunāti novada izaicinājumi pēc administratīvi teritoriālās reformas, pašvaldību finanšu izlīdzināšanas nianses, skolu tīkla reforma un citi praktiski jautājumi.
Tukuma novada domē LRA pārstāv Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un septiņi deputāti – Imants Valers, Modris Liepiņš, Sandis Čilipāns, Agnese Ritene, Oskars Kambala, Kaspars Gribusts, Gunda Cīrule.
Paldies par sirsnīgo uzņemšanu un saturīgām diskusijām.

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]