Jaunumi

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs.

Edvards Smiltēns
:
“Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem karavīriem un vēsturiskajai Latgales atbrīvošanai.
Jāatzīmē, ka otrā pasaules kara laikā lielākā daļa Rēzeknes pilsētas tika nopostīta, tāpēc pēc kara beigām pilsētu nācās gandrīz pilnībā atjaunot.

Zīmīgi, ka šobrīd mēs, 6 politiskās partijas, rīkojamies valstiski atbildīgi un apvienojam spēkus, lai atkal atjaunotu un atbrīvotu Rēzekni. Tas ir visas Latvijas drošības un demokrātijas pastāvēšanas jautājums.”

Biroju “Rēzeknei byut” kā biroju katra partijas izmantos savu nodaļu darbam, kā arī rīkos kopīgus pasākumus, kas it sevišķi svarīgi laikā, kad iepriekšējā pilsētas mēra nemākulīgā un stipri apšaubāmā vadība ir novedusi pašvaldību neapskaužamā situācijā.

Biroja izveidotāji uzskata, ka katra Rēzeknes iedzīvotāja spēkos ir iespēja mainīt pilsētas tālāko likteni, tāpēc ir gatavi apvienot spēkus pilsētas atmodināšanai, kā arī politiskās komunikācijas uzlabošanu ne tikai starp sabiedrību un politiķiem, bet arī starp Latgali un Rīgu.

Biroja atklāšanā piedalījās LRA pārstāvji – LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns, LRA domes vadītāja Agnese Geduševa, Dagdas un Krāslavas nodaļas vadītājs Aivars Bačkurs, LRA biedri Edgars Jukna, Gundega Rancāne, Ināra Groce un Ilona Kangizere, un, protams, Rēzeknes nodaļas vadītājs Juris Viļums.

#LRAcilvēki #StipriReģioni #StipraLatvija #StipraLatgale

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]