Jaunumi

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs.

Edvards Smiltēns
:
“Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem karavīriem un vēsturiskajai Latgales atbrīvošanai.
Jāatzīmē, ka otrā pasaules kara laikā lielākā daļa Rēzeknes pilsētas tika nopostīta, tāpēc pēc kara beigām pilsētu nācās gandrīz pilnībā atjaunot.

Zīmīgi, ka šobrīd mēs, 6 politiskās partijas, rīkojamies valstiski atbildīgi un apvienojam spēkus, lai atkal atjaunotu un atbrīvotu Rēzekni. Tas ir visas Latvijas drošības un demokrātijas pastāvēšanas jautājums.”

Biroju “Rēzeknei byut” kā biroju katra partijas izmantos savu nodaļu darbam, kā arī rīkos kopīgus pasākumus, kas it sevišķi svarīgi laikā, kad iepriekšējā pilsētas mēra nemākulīgā un stipri apšaubāmā vadība ir novedusi pašvaldību neapskaužamā situācijā.

Biroja izveidotāji uzskata, ka katra Rēzeknes iedzīvotāja spēkos ir iespēja mainīt pilsētas tālāko likteni, tāpēc ir gatavi apvienot spēkus pilsētas atmodināšanai, kā arī politiskās komunikācijas uzlabošanu ne tikai starp sabiedrību un politiķiem, bet arī starp Latgali un Rīgu.

Biroja atklāšanā piedalījās LRA pārstāvji – LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns, LRA domes vadītāja Agnese Geduševa, Dagdas un Krāslavas nodaļas vadītājs Aivars Bačkurs, LRA biedri Edgars Jukna, Gundega Rancāne, Ināra Groce un Ilona Kangizere, un, protams, Rēzeknes nodaļas vadītājs Juris Viļums.

#LRAcilvēki #StipriReģioni #StipraLatvija #StipraLatgale

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]