Jaunumi

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija.

Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”.

Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši vecumā no 16 gadiem un ar pieredzējušiem politiķiem, sabiedrībā zināmām personām un vieslektoriem iesaistās diskusijās, gūst zināšanas un pieredzi. Tiek pausti viedokļi, sniegti priekšlikumi un jauniešu redzējums par dažādiem politiskajiem procesiem valstī un pasaulē.

“Jauniešu akadēmijas” programma ir veidota tā, lai katrs no jauniešiem varētu paņemt sev līdzi ne tikai iedvesmas stāstus un motivācijas, bet arī pieredzi un praktiskas iemaņas.

LRA diskusiju ciklu vadīja politologs Filips Rajevskis, praktiskais mediju treniņš kopā ar Kristapu Pētersonu, motivācijas vēstījums no velo, ultramaratonista Arvja Sprūdes.
Kopār ar jauniešiem dienas garumā bija LRA valdes priekšsēdētājs un 14. Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Maris Sprindzuks un VARAM parlamentārā sekretāre Agnese Geduševa.
Paldies LRA Jaunatnes organizācijas pārstāvjiem, kas organizēja šo pasākumu. Tie bija Alma Brinkmane, Dāvis Melnalksnis un Rūdolfs Kudļa.

Īpašs paldies jauniešiem, jūs pārstāvējāt visus Latvijas novadus, kā no Ventspils, tā no Preiļiem. Jūsu acīs ir degsme un vēlme veidot sabiedrību labāku, iesaistīties, palīdzēt, mācīties arī pašiem un augt kopā ar mums.

Stipri reģioni, stipra Latvija, stipri JAUNIEŠI! 🇱🇻
Vēlies kopā ar citiem jauniešiem būt tuvāk politikā?
Pievienojies LRA Jaunatnes organizācijai, aizpildot anketu šeit: https://apvieniba.lv/jaunatne/ka-iestaties-jaunatnes-organizacija/
Jā, jaunieši ir mūsu TAGADNE un jaunieši ir mūsu NĀKOTNE!

Teksts un foto: Alise Tomiņa
Visas bildes te: https://flic.kr/s/aHBqjASuwj

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalsta nestabilu valdību

APVIENOTAIS SARAKSTS neatbalstīs nestabilu, valsts drošību un starptautisko reputāciju vājinošu valdību ar Lemberga izšķirošu ietekmi.   Lai gan Valsts prezidents aicināja sākt valdības izveidi no baltas lapas, iesaistot piecas partijas koalīcijas veidošanā, Jaunā Vienotība (JV) un premjera amata kandidāte izvēlējušās nevis strādāt pie Latvijas drošības interesēm visatbilstošākās valdības modeļa, bet acīmredzami pildīt no sabiedrības slēptas […]