Jaunumi

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija.

Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”.

Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši vecumā no 16 gadiem un ar pieredzējušiem politiķiem, sabiedrībā zināmām personām un vieslektoriem iesaistās diskusijās, gūst zināšanas un pieredzi. Tiek pausti viedokļi, sniegti priekšlikumi un jauniešu redzējums par dažādiem politiskajiem procesiem valstī un pasaulē.

“Jauniešu akadēmijas” programma ir veidota tā, lai katrs no jauniešiem varētu paņemt sev līdzi ne tikai iedvesmas stāstus un motivācijas, bet arī pieredzi un praktiskas iemaņas.

LRA diskusiju ciklu vadīja politologs Filips Rajevskis, praktiskais mediju treniņš kopā ar Kristapu Pētersonu, motivācijas vēstījums no velo, ultramaratonista Arvja Sprūdes.
Kopār ar jauniešiem dienas garumā bija LRA valdes priekšsēdētājs un 14. Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Maris Sprindzuks un VARAM parlamentārā sekretāre Agnese Geduševa.
Paldies LRA Jaunatnes organizācijas pārstāvjiem, kas organizēja šo pasākumu. Tie bija Alma Brinkmane, Dāvis Melnalksnis un Rūdolfs Kudļa.

Īpašs paldies jauniešiem, jūs pārstāvējāt visus Latvijas novadus, kā no Ventspils, tā no Preiļiem. Jūsu acīs ir degsme un vēlme veidot sabiedrību labāku, iesaistīties, palīdzēt, mācīties arī pašiem un augt kopā ar mums.

Stipri reģioni, stipra Latvija, stipri JAUNIEŠI! 🇱🇻
Vēlies kopā ar citiem jauniešiem būt tuvāk politikā?
Pievienojies LRA Jaunatnes organizācijai, aizpildot anketu šeit: https://apvieniba.lv/jaunatne/ka-iestaties-jaunatnes-organizacija/
Jā, jaunieši ir mūsu TAGADNE un jaunieši ir mūsu NĀKOTNE!

Teksts un foto: Alise Tomiņa
Visas bildes te: https://flic.kr/s/aHBqjASuwj

Rēzeknē atklāts kopīgs politisko spēku birojs

Politiskie spēki Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Zaļā partija, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība, Progresīvie un Jaunā konservatīvā partija Rēzeknē 09.02.2024. atklāj kopīgu biroju, ar mērķi veicināt katra rēzeknieša iesaisti pilsētas pilsoniskajās aktivitātēs. Edvards Smiltēns: “Apvienotais partiju birojs “Rēzeknei byut” ir netālu no spilgtākā Rēzeknes simbola – Latgales Māras pieminekļa, kas uzstādīts par godu Brīvības cīņās kritušajiem […]

Nodibināta Rēzeknes reģionālā nodaļa

Šī gada 26. janvārī Rēzeknē viesojās Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Viļums un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa. Tika nodibināta LRA Rēzeknes reģionālā nodaļa, kura apvieno LRA biedrus un atbalstītājus no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada, lai kopīgiem spēkiem iestātos par […]