Jaunumi

Starts LRA Jauniešu akadēmijai!

Augusta izskaņā, viesu namā “Aizvēji”, Zvejniekciemā, notika pirmā LRA Jauniešu Akadēmija.

Iespēja jauniešiem līdzdarboties un iesaistīties politiskajos procesos – tāds ir Latvijas Reģionu Apvienības Jaunatnes organizācijas mērķis. Līdz ar to, pie esošajiem LRA notikumiem, kuri norisinās ik gadu, kā kongress, sporta spēles, ziemas balle, pievienojas arī “Jauniešu akadēmija”.

Tā ir reize, kad kopā satiekas jaunieši vecumā no 16 gadiem un ar pieredzējušiem politiķiem, sabiedrībā zināmām personām un vieslektoriem iesaistās diskusijās, gūst zināšanas un pieredzi. Tiek pausti viedokļi, sniegti priekšlikumi un jauniešu redzējums par dažādiem politiskajiem procesiem valstī un pasaulē.

“Jauniešu akadēmijas” programma ir veidota tā, lai katrs no jauniešiem varētu paņemt sev līdzi ne tikai iedvesmas stāstus un motivācijas, bet arī pieredzi un praktiskas iemaņas.

LRA diskusiju ciklu vadīja politologs Filips Rajevskis, praktiskais mediju treniņš kopā ar Kristapu Pētersonu, motivācijas vēstījums no velo, ultramaratonista Arvja Sprūdes.
Kopār ar jauniešiem dienas garumā bija LRA valdes priekšsēdētājs un 14. Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Maris Sprindzuks un VARAM parlamentārā sekretāre Agnese Geduševa.
Paldies LRA Jaunatnes organizācijas pārstāvjiem, kas organizēja šo pasākumu. Tie bija Alma Brinkmane, Dāvis Melnalksnis un Rūdolfs Kudļa.

Īpašs paldies jauniešiem, jūs pārstāvējāt visus Latvijas novadus, kā no Ventspils, tā no Preiļiem. Jūsu acīs ir degsme un vēlme veidot sabiedrību labāku, iesaistīties, palīdzēt, mācīties arī pašiem un augt kopā ar mums.

Stipri reģioni, stipra Latvija, stipri JAUNIEŠI! 🇱🇻
Vēlies kopā ar citiem jauniešiem būt tuvāk politikā?
Pievienojies LRA Jaunatnes organizācijai, aizpildot anketu šeit: https://apvieniba.lv/jaunatne/ka-iestaties-jaunatnes-organizacija/
Jā, jaunieši ir mūsu TAGADNE un jaunieši ir mūsu NĀKOTNE!

Teksts un foto: Alise Tomiņa
Visas bildes te: https://flic.kr/s/aHBqjASuwj

Latvijas Reģionu Apvienības ikgadējais kongress

Sestdien, 18. maijā, norisinājās „Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA) ikgadējais kongress, pulcējot partijas biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Šogad tam bija skaidrs un fokusēts vēstījums – Latvijas drošība. Militāra, ekonomiska un pilsoniska. Caur šādu prizmu tika vērtētas un piedāvātas tās idejas un risinājumi, pie kuriem rūpīgi strādājuši nozaru politiku darba grupās apvienojušies LRA biedri. Drošība […]

Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongresā spriedīs par Latvijas drošību

Sestdien, 18. maijā, notiks Latvijas Reģionu Apvienības 5.kongress. Tajā partijas biedri un atbalstītāji spriedīs par priekšlikumiem Latvijas militārās, ekonomiskās un pilsoniskās drošības stiprināšanai un iezīmēs rīcības plānus to realizācijai. Kongress notiks 18. maijā konferenču centrā “ATTA Centre” Krasta ielā 60, Rīgā. Aicinām masu mediju pārstāvjus piedalīties Latvijas Reģionu Apvienības kongresā. Kongresa sākums pulksten 10.00, reģistrācija […]