Jaunumi

Tikšanās Saulkrastu nodaļā

Šī gada 23. februārī Latvijas Reģionu Apvienības Saulkrastu nodaļā viesojās LRA valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas sekretārs Edvards Smiltēns LV, LRA valdes loceklis, Saeimas deputāts Māris Sprindžuks un LRA valdes locekle, LRA domes priekšsēdētāja Agnese Geduševa.
Tikšanās laikā tika spriests par drošības situāciju Eiropā un Latvijā, ar to saistītajiem izaicinājumiem pašvaldībās, 2024. gada pašvaldību budžetu pieņemšanas grūtībām, Eiropas Savienības fondu apgūšanas negatīvajām tendencēm, pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda sadales principiem un to ietekmi uz vietvarām.
Sanāksmes dalībnieki diskutēja arī par birokrātijas sloga negatīvajām sekām, uzņēmējdarbības vides attīstības perspektīvām Latvijā, ņemot vērā ekonomisko saišu pārtraukšanu ar krievijas federāciju un tai draudzīgām valstīm.
Tika aktualizēta arī kreditēšanas politikas problemātika Latvijā.
Paldies Saulkrastu novada domes priekšsēdētājam Normundam Līcim un nodaļas biedriem par sirsnīgo uzņemšanu.
Foto: Andris Koemecs

Nodibināta Talsu novada nodaļa

Šī gada 22.martā LRA Talsu novada nodaļas dibināšanas sanāksmē, līdzās nodaļas valdes un priekšsēdētāja ievēlēšanai, tika apspriesta arī novada attīstības stratēģija, aktuālie izaicinājumi, tai skaitā skolu reforma. Sanāksmes dalībnieki runāja arī par uzņēmējdarbības izaugsmes iespējām, Mērsraga ostu, transporta infrastruktūru un tūrisma jomas nākotnes perspektīvām Talsu novadā. Apsveicam LRA Talsu novada nodaļas valdes priekšsēdētāju Arno Marnicu, […]

LRA Jaunatnes organizācijas kopsapulce

Šī gada 16. martā notikušajā Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Jaunatnes organizācijas (JO) kopsapulcē delegāti atskatījās uz 2023. gadā paveikto, pārrunāja tradīcijas un jaunas idejas šim gadam, kā arī ievēlēja jaunu organizācijas valdi. Par LRA JO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Gustavs Kilbloks. Par LRA JO valdes locekļiem kļuva Una Līce, Emīls Bergs, Jēkabs Līcis un Kristaps Bezbailis. […]