LRA valde

Edvards Smiltēns

Valdes priekšsēdētājs. Rīgas domes vicemērs.

Izglītība

Mācījies Rīgas Franču licejā, kur saņēmis pamata un vidējo izglītību. Studējis Latvijas Universitātē, iegūstot sociālo zinātņu bakalaura grādu tiesību zinātnē. Studējot LU ir iegūts profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnē un jurista kvalifikācija. Pārvalda latviešu, franču, angļu, krievu valodas.

Politiskā pieredze

Latvijas Reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs.
No 2010. gada līdz 2018. gadam trīs Saeimas sasaukumos (10. Saeima, 11. Saeima, 12. Saeima) pildīja Saeimas deputāta pienākumus.
Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks no 2010. gada līdz 2017. gadam.
Strādājis Saeimas Eiropas lietu komisijā un Saeimas Tautsaimniecības agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā (2010.-2018).
Bijis Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs (2011.-2014.) un Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs (2014.-2016.). 2018. gadā tika izvirzīts par LRA Ministru prezidenta amata kandidātu.
Godalgots ar Francijas Republikas prezidenta piešķirto valsts augsto apbalvojumu – Kavaliera pakāpes Goda Leģiona ordeni,  par ieguldījumu Latvijas un Francijas attiecību stiprināšanā.

Motivācijas vēstījums

Esmu par to, lai mums būtu droša, spēcīga, pārtikusi un taisnīga valsts. Lai tā būtu valsts ar līdzsvaroti attīstītiem reģioniem un Rīgu, kā  starptautiski atpazīstamu, visu Latvijas cilvēku galvaspilsētu. Vēlos ar savu darbu panākt, ka Latvija ir valsts, kas aizsargā savus valstspiederīgos un ģimeni kā sabiedrības pamatu. Ticu, ka apvienībā ir spēks, un mēs visi kopā varam radīt tādu valsti, kas nodrošina Latvijas pastāvēšanu cauri gadsimtiem.

Citi LRA valdes locekļi

Jānis Vilnītis

Valdes loceklis. Liepājas domes deputāts.

Dagnis Straubergs

Valdes loceklis. Limbažu novada domes priekšsēdētājs.

Rūdolfs Kudļa

Valdes loceklis. Ogres novada nodaļas vadītājs.

Andrejs Ence

Valdes loceklis. Mārupes novada domes priekšsēdētājs.

Juris Viļums

Valdes loceklis. Latgaliešu kultūras biedrības vadītājs.

Ilze Ortveina

Valdes locekle. Latvijas Māsu asociācijas viceprezidente.

Agnese Geduševa

Valdes locekle. Ķekavas novada domes priekšsēdētāja vietniece.

Māris Sprindžuks

Valdes loceklis. Ādažu novada domes priekšsēdētājs.

Normunds Līcis

Valdes loceklis. Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs.