LRA valde

Edvards Smiltēns

LRA valdes priekšsēdētājs. 14. Saeimas sekretārs.

Izglītība un politiskā pieredze

Edvards Smiltēns ir dzimis 1984. gada 18.septembrī Rīgā.
Mācījies Rīgas Franču licejā, kur saņēmis pamata un vidējo izglītību. Studējis Latvijas Universitātē, iegūstot sociālo zinātņu bakalaura grādu tiesību zinātnē. Studējot LU, ir iegūts profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnē un jurista kvalifikācija. Brīvi pārvalda latviešu, franču, angļu, un citas valodas.
No 2010. gada līdz 2018. gadam trīs Saeimas sasaukumos pildīja Saeimas deputāta pienākumus (10. Saeima, 11. Saeima, 12. Saeima).
Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks (2010. – 2017.)
Strādājis Saeimas Eiropas lietu komisijā un Saeimas Tautsaimniecības agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā (2010.-2018).
Bijis Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs (2011.-2014.), Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs (2014.-2016.) un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks (2020. – 2022.).
Pildījis Rīgas plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieka, kā arī Rīgas un Pierīgas pašvaldību apvienības “Rīgas Metropole” līdzpriekšsēdētāja pienākumus (2020. – 2022.).
Politiskās partijas Latvijas reģionu Apvienības valdes priekšsēdētājs, politisko partiju apvienības Apvienotais Saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija valdes līdzpriekšsēdētājs.
Godalgots ar Francijas Republikas prezidenta piešķirto valsts augsto apbalvojumu – Kavaliera pakāpes Goda Leģiona ordeni, par ieguldījumu Latvijas un Francijas attiecību stiprināšanā.

Motivācijas vēstījums

Esmu par to, lai mums būtu droša, spēcīga, pārtikusi un taisnīga valsts. Lai tā būtu valsts ar līdzsvaroti attīstītiem reģioniem un Rīgu, kā  starptautiski atpazīstamu, visu Latvijas cilvēku galvaspilsētu. Vēlos ar savu darbu panākt, ka Latvija aizsargā savus valstspiederīgos un ģimeni kā sabiedrības pamatu. Ticu, ka apvienībā ir spēks, un mēs visi kopā varam radīt tādu valsti, kas nodrošina Latvijas pastāvēšanu cauri gadsimtiem.

Citi LRA valdes locekļi

Jānis Vilnītis

Valdes loceklis. Liepājas domes deputāts.

Dagnis Straubergs

Valdes loceklis. Limbažu novada domes priekšsēdētājs.

Andrejs Ence

Valdes loceklis. Mārupes novada domes priekšsēdētājs.

Juris Viļums

Valdes loceklis. Saeimas deputāts.

Ilze Ortveina

Valdes locekle.

Agnese Geduševa

Valdes locekle. LRA domes vadītāja.

Māris Sprindžuks

Valdes loceklis. Saeimas deputāts.

Normunds Līcis

Valdes loceklis. Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs.

Romualds Ražuks

Valdes loceklis. Rīgas nodaļas vadītāja vietnieks.