Nodaļu vadītāji

Guntis Kalniņš

Bauskas novada nodaļas vadītājs.

Pieredze

Pirmā politiskā pieredze ir 1991.gada barikādes. Pirms 2009.gada administratīvi teritoriālās reformas, bijis Vecumnieku pagasta padomes deputāts, no vēlētāju apvienības, vadījis  pagasta padomes saimniecisko komiteju.

Veic uzņēmējdarbību SIA Vecumnieki, vadot kooperatīvo sabiedrību “Arāji”, kā arī zemnieku saimniecības Gravas īpašnieks. Nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu, mežizstrādi, un lauksaimniecības tehnikas pakalpojumu sniegšanu.

Pašvaldības vēlēšanās piedalījies no LPP un Reģionu Alianses sarakstiem. Divus sasaukumus ir Vecumnieku novada domes izpilddirektors. Vairākus gadus Latvijas pašvaldību izpilddirektoru asociācijas vadītājs. No 2017.gada Vecumnieku novada Domes priekšsēdētājs, ticis ievēlēts no Latvijas Reģionu Apvienības saraksta.

Motivācijas vēstījums

Uzskatu, ka mana pieredze uzņēmējdarbībā un nu jau arī pašvaldību veicamo pienākumu, uzdevumu un tiesību jomā var būt noderīga pamatotu un izpildāmu lēmumu pieņemšanā novada iedzīvotāju interesēs. Jebkurš novads, pilsēta, pagasts, apdzīvota vieta, iedzīvotājs ir vērtība mūsu mazajā Latvijā. Tā ir vērtība par kuru jādomā pieņemot jebkuru lēmumu. Latvijas teritorijai ir jāattīstās vienmērīgi, un tas pats attiecināms uz novada teritoriju. Problēmas var risināt ar dialogu un viedokļu apmaiņu. Lēmumus nosaka vairākums vai kompromiss. Ja tiek izteikta kritika par paveikto, ir jāseko finansiāli pamatotam, konstruktīvam priekšlikumam. Vienlīdz spēju kā vadīt komandu, tā arī izpildīt darbu citu vadībā.

Citi nodaļu vadītāji

Normunds Līcis

Saulkrastu novada nodaļas vadītājs.

Juris Krūze

Ādažu novada nodaļas vadītājs.

Rūdolfs Kudļa

Ogres novada nodaļas vadītājs.

Andis Damlics

Ķekavas novada nodaļas vadītājs.

Kārlis Knēziņš

Ropažu novada nodaļas vadītājs.

Jānis Voins

Jūrmalas nodaļas vadītājs.

Gatis Teilis

Madonas novada nodaļas vadītājs.

Roberts Gaižutis

Dienvidkurzemes nodaļas vadītājs.

Evija Keisele

Limbažu novada nodaļas vadītāja.

Agnese Meija

Mārupes novada nodaļas vadītāja.

Egils Kurpnieks

Cēsu novada nodaļas vadītājs.

Edvards Smiltēns

Rīgas nodaļas vadītājs.

Andis Caunītis

Gulbenes novada mērs.

Varis Krūmiņš

Jelgavas reģionālās nodaļas vadītājs.

Aivars Fomins

Alūksnes novada nodaļas vadītājs

Agnese Vilcāne

Salaspils novada nodaļas vadītāja

Ringolds Arnītis

Valmieras novada nodaļas vadītājs